Servis

Servis a oprava LPG A CNG systémů

Provádíme servis, revize a seřízení všech běžných značek a typů LPG a CNG zařízení. Servis zařízení na LPG a CNG za nejlepší ceny v Praze. Náklady na servis vozů na LPG a CNG jsou všeobecně nižší než u ostatních aut, my navíc poskytujeme servis nejenom našim zákazníkům. Provádíme opravy všech plynových zařízení.

 

Podpora řidičů a aut na LPG a CNG

Pokud máte problém s jízdou auta na LPG a CNG, prosíme překontrolujte i jízdu na benzín, zda-li se vozidlo náhodou nechová stejně. Až poté vyhledejte náš servis. Systémy LPG jsou náchylnější na zapalovací svíčky. Nejlepším řešením z hlediska poměru cena/výkon jsou jednoelektrodové stříbrné svíčky. Zamyslete se nad tím, jak dlouho máte ve vozidle namontovány stávající svíčky. Rádi vám vhodné svíčky doporučíme.

Pokud máte jakýkoliv problém s jakoukoliv značkou a typem LPG či CNG systému, neváhejte kontaktovat náš servis.

 

Auto diagnostika

Provádíme diagnostiku všech vozidel s komunikačním protokolem OBD. Palubní diagnostikou OBD je vybavena většina moderních vozů. V praxi to tedy znamená, že jsme schopni udělat diagnostiku takřka všech evropských, japonských a amerických vozidel. Palubní diagnostika má zajistit, aby poruchy v motoru i dalších systémech byly včas zjištěny a byl na ně upozorněn i řidič.

 

Servis autoelektriky

Na naší pražské dílně provádíme i běžný servis elektro.

 

Autoservis

Samozřejmostí je i to, že vám zajistíme běžný mechanický servis vašeho vozu.

 

Příprava na STK

V případě zájmu provedeme revizi a vyřízení STK.